AXI

N | F | E

Solutions

 

Maak kennis met AXI Jinni en neem deel aan één van onze kijkdagen.


Klik op de datum van uw keuze voor meer informatie:

dinsdag 24 april 2012
donderdag 31 mei 2012
dinsdag 19 juni 2012

AXI Jinni - Migratie van Oracle Forms naar Java

Omdat eindgebruikers kiezen voor de nieuwste Java mogelijkheden, adviseert Oracle om bestaande Forms applicaties geleidelijk aan te vervangen door Java toepassingen. 

Voor de migratie van Forms naar Oracle ADF Faces - een flexibele op Java gebaseerde rich user interface - kan gebruik worden gemaakt van het AXI Jinni 11g framework.

HERGEBRUIK VAN DE BESTAANDE BUSINESS LOGICA

Geen enkele concurrerende oplossing gaat zo ver in het hergebruik van Oracle Forms componenten. Zo zorgt AXI Jinni er bijvoorbeeld voor dat de project metadata, de PL/SQL procedures en triggers ... worden hergebruikt.

Het mag duidelijk zijn dat AXI Jinni veel meer is dan een migratietool. Het is een framework van waaruit ADF Faces en Forms toepassingen kunnen worden gegenereerd; met gebruik van de bestaande business logica in PL/SQL, aanvulbaar met nieuwe business logica in Java en/of PL/SQL. 

VRAAG EEN PROOF OF CONCEPT AAN

Om u te helpen bij het uitstippen van een migratieaanpak, biedt AXI een handige ADF Migratie Scan aan, inclusief een overtuigende Proof of Concept. 

Voor meer informatie: mark.lambert@axi.be of michel.petrusma@axi.nl.

 

AXI Jinni 11g
Migratie van Oracle Forms naar Oracle ADF

Vraag hier de whitepaper aan